bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej zł 920+ | bezpłatne zwroty codziennie Detale

Dostawa towaru

Dostawa i zwroty

Zasady zwrotu towaru z dostawą Zawsze nalegamy na ten sam dzień zamówienia, oczywiście, na dostawę następnego dnia, umożliwiając osobom fizycznym przesyłanie towarów o napięciu od 1 do 3 dni. Podczas transportu prawdopodobnie 7-15 dni.

Musisz zapłacić za transport. Prawo odstąpienia Jesteśmy zobowiązani do pełnej satysfakcji. 5 dni po pakiecie, musisz nas zaakceptować. zasady dotyczące kursu wymiany przed uzyskaniem zwrotu, należy skontaktować się przed zwróceniem adresu wysyłki, aby zwrócić przedmiot do nas. Wszystkie przedmioty odesłane do nas nie mogą być noszone, zmieniane ani prane w oryginalnym stanie, wszystkie etykiety.

Nie możemy wrócić do / nie zmienić nazwy, np. Niewłaściwe buty, nie podoba mi się ten projekt. Dlatego upewnij się, że format i ładunek projektu, co chcą.

Anuluj

Jeśli chcesz anulować swoje zamówienie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta przed wysłaniem. Niestety, nie możemy anulować zamówienia, jeśli zostanie ono wysłane. Dziękuję za Twoje zrozumienie. Jeśli nalegasz, aby anulować zamówienie, pamiętaj o zasadach dotyczących zwrotów.

Twoja satysfakcja jest naszym dążeniem. Oferujemy Ci kompleksową politykę zwrotów. Przed zwróceniem towaru najpierw skontaktuj się z nami, aby omówić Twój problem. Przez większość czasu jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie techniczne w celu rozwiązania problemu, nie musisz niczego wysyłać. Jeśli z towarami występują nieodwracalne wady, możesz zagwarantować, że chcesz wrócić do projektu w zamian za daną nam naprawę lub wymianę na 12 miesięcy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, otrzymasz wiadomość później. Proszę podać swoje imię i ID. Wszystkie zamówienia na zwrot przedmiotów muszą być przechowywane w oryginalnym stanie. Nie nosić, zmieniać ani prać, wszystkie tagi w załączniku, musisz ponieść koszty zwrotu, koszty transportu, koszty zakupu.